#NYIN2MINUTES

Hei-hei! Alustan täiesti eitavas vormis, kuna see mis siia ilmub on täielik ime…Polnud tegelikult üldseee plaanis teha vlogi või üldse videot. Olen täielik ‘’tasku-filmija’’.. A’la käin reisil, kogun materjali kokku ja siis üksi vaatan neid ja heietan. Kurb, aga tõsi. Aga kunagi keegi küsis ja andis mõista, et ou, võiks ju küll ja võiksid vloge ka teha ju?… Siis ma mõtlesin, et polegi vist midagi kaotada… Ja kui ma õigesti mäletan, siis seda NY video lubasin vist juba kuskil kõvahäälega, et panen kokku ja teen ära. Ühesõnaga, minu vaikne vlog, klippidest mis ma lihtsalt filmisin, mitte ühegi ideeta, ja siis panin kokku omades lõpuks mingit ideed, kuidas võiks minu videod välja näha… Raw, lihtne ilma mingi ilustuseta ja noh hetkel olen ka täiesti mutey, kuna… jahm, nagu ma ütlesin 0 ideed oli, kui filmisin. Aga mis muud, siin ta on, minu esimene.

PS! Parema kvaliteedi saamiseks vajuta all paremal nurgas mutri alt - HD 1080p !
____________________________________


/// Heya guys! I know, I am starting off already with ‘’a negative tone’’, cos you know.. whats coming is pretty surprising and.. well, let’s just call it a miracle. 
I didn’t plan it at all… Literally I am no vlogger, I do like editing stuff - images, videos, music everything… You name it. But, having it all for everyone to see.. Neeeh. I am what you call a closet-filmmaker. I film while on a vacation and later on just flip through the clips and whine.. Sad but true. 
But you ask why did I do it now? Well, one of you asked, well… few of you have asked about vlogs alot, and I thought, why not? And to be fair, I already told some people that I’d probably upload something from my NY trip. So here you go, this mute-video, containing clips that I took while having no idea what so ever and then later just edited together, having some clue? So, raw, without sugar-coating, this is it… But here ya go! My first!

PS! For better quality hit the nut on the right hand corner - HD 1080p!

3 kommentaari

 1. Mega chill.
  Mis lendudega läksid ja kas kuskilt saab häid pakkumisi ka?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oh aitäh! Kuule ja mingi mega pakkumine oli Finnairiga a'la 300.- edasi-tagasi. Soovitan nende lehtel silma peal hoida! ;) xx

   Kustuta
 2. ülicool vidjo. see esimene lugu jääb kummitama. lõpp on äge!

  VastaKustuta