OFF

Heyaa! Kirjutan teile siit kohvripakkimise kõrvalt, sest lõõõõpuuuuks on jõudnud nädalavahetus, kus saan bff Lauraga kotid kokku tõmmata ja minna teisele sõbrannale TARTUUU külla! Haah, kes teab mind, teab et see on parajalt irooniline, kuna Tartu on kuidagi veidralt mind alati koheld… Aga girl gotta relax and be with her galzz, seega usun täiega mõnus on seekord ja puhkan täiega välja enne, kui uus töönädal jalaga takka lööma hakkab. Aa ja kuigi ma päris vlog-master123 ei ole ja veeelooooge tegema ei hakka (kerge bf huumor), siis siukse a’la NY stiilis asja võibolla kraabib kokku, sest ma ei ole veel üle saanud enda Adobe Premier Pro kasutamisest, koguaeg otsin võimalusi, et uuesti näppida ja videosid kokku lükata ja noh harida end. Igastahes, mõnnat nädalavahetust!


____________________________________
Heya! Trying to put something decent together while packing my suitcase, cos me and my bff Laura are going off to Tartu to catch up with our other girlfriend. Come to think of it, is quite ironic ‘cos Tartu has always treated me quite weirdly, like we don’t fit…. But I am sure this time it will be totes different. 
Aa and although I am not a vlogmaster123, I still haven’t gotten over my Adobe Premier Pro… And have plans to try to fix together something like my NY video was… Anyways, have a great weekend babes!

... kui keegi ei teadnud, siis ma võtsin servi vastu! #natukehuumoritendaüle.
wearing: necklace zara shirt H&M dress DIY sneakers Converse

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar