WISHHHH!

Minu meelest puhkus on täielik unistamise aeg… Vabaaeg ja võimalus enda palka igas suunas planeerida, noh muidugi üritades jääda realistlikuks… Rõhk sõnal üritades. Seega, loooooomulikult panin ma kokku ‘’wishlisti’’ asjadest, mis hetkel mu meeli köidavad ja, et kuigi isegi osad asjad on täielikult budgetis väljas või siis rohkem nagu, et kes ‘’kurjam’’ niiiii palju sellise asja peale kulutaks, kui tegemist on täieliku DIY’ga, (Stella McCartney teksapüksid halloooo!), siis võib alternatiive igalt poolt käega katsutavatest poodidest ka leida.... Aga üldiselt püsisin ikka reaalsetes toonides, nii et saaki püüdma mu kaassõltlased!!____________________________________

/// I feel like holidays are definitely time for dreaming.. Loads of free time to plan your money away, obviously trying to stay real at the same time… emphasis on the word trying.
So to make matters worse, I put together a wish list of things that make me feel all warm inside, although some of them are totally out of my budget or rather ‘’who the hell would spend that much’’ when you can DIY them (hallooooooo, Stella McCartney denim jeans), then you can totally find wallet friendly alternatives from high street as well….But all and all - I was mostly reasonable, so hunt away my fellow addicts!

all items can be found here:

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar