''IS EDDY A LITTLE BIT...COUNTRY?''


Täiega Sõprade lainel, hommikusöögi alla ja peale - seega sealt ka see, et kui ma näen/kuulen sõna country (aka see seeria pilte) tuleb meelde osa ‘’The one where Eddie moves in'' või oli see ''The One Where Dr. Ramoray Dies''... (insert the inside joke here). 
Kuna mu eluolu muutus 180kraadi ehk olen tagasi Eestis, siis miks mitte jagada kõige Eestimaisemaid pilte ever - ehk Purekkari neem x põhjapoolseim tipp Eestis, põhimõtteliselt üks väheseid liivarandu, mida leida pärast Loksat. Me ei sattunud sinna juhuslikult, sest tegemist on mu maakodu lähedal oleva (liiva)rannaga. Nagu on juba arusaada, siis see Amishi müts ruulib mu igat outfiti. Kuna festivaliteema on hetkel ikka nii jõus, siis võiks selle ka pildile saada. Mis oleks veel rohkem festival, kui karavani''park''! Ja teada tuntud RMK rada/telkimisala ei vea kunagi alt - põhimõtteliselt terve suve karavane täis! yeyoo!

____________________________________I am pretty much always in the mood for ‘’Friends’’, literally never getting tired of it.. hence the inside joke above… Everytime I hear the word country or see photos or whatevs, it accurs.
As my life turned 180 in the past few days, I was supposed to stay in Lithuania for 2 weeks but that didn’t happen, so as I am back in Estonia, I thought why not give you the most ‘’country’’ or Estonian outfit there is.. The northen coastline - Purekkari neem. As my countryhouse is nearby it, it wasn’t a coincidence that I was there, it’s almost the only sandy beach there is after Loksa. But besides that, as the Amish hat has grown on me, we dicided to go with the fesitval theme and capture the essence of it - caravan. And wellknown RMK track - it never dissapoints, full of caravans the whole summer! yeyoo!

photos by mah bf
wearing hat + dress + shoes - H&M / choker - Zara

6 kommentaari

 1. Mul on sama kleit...pikkusega see just ei hiilga :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. SAMA! Nii khuul riie ja kõik muu, aga suure tuulega/ja kui peab kummardama, siis väga ei vea välja.. Selline ''istumisürituse'' kleit :D

   Kustuta
 2. Sa ikka oskad neid lahedaid pilte teha! (Tähendab õpetada oma kaaslasi ägedaid pilte tegema :D )

  My blog: BOWTIE DIARY

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Eks nad suht kiirkorras kõik saavad kursused :D! x

   Kustuta