STELLA MCCARTNEY STAR PRINT JEANS - THE REAL DEAL

 Seljataga laiutab üks ülitore nädalavahetus, mis nagu hea asi ikka ei saanud alguse vedama ning pärast absull pidama - coz you kno - ilm?! Nagu suvi oleks. Eks. Sünnipäev, rand, rand, rand… ja veelkord rand - põhimõtteliselt kõik, mida mu snapchattist (liisakushnir) näha võis… Idülll!
Pildid aga on tehtud ca 2 nädalat tagasi, seega riietusega, mis seljas on piltidel, ma oma keha see nädalavahetus ei piinanud, sest taevas karjus täielikult ainult bikiinide ja ranna järgi. AGA sellegi poolest tahtsin sheerida oma DIY lõpptulemust, millega ma täiega rahul olen. Isegi nüüd vaadates mõtlen, et mahuks veeeeel tähti…. Aga ma üritan ennast tagasi hoida. Kuskil liigub see piir kah. Niisiis ''vaesemehe'' Stella McCartney, või kuidas see vanarahvatarkus oligi!


____________________________________Behind is a really great weekend. Super nice weather - like real summer should be. That included a ubernice b-day bash, beach, beach, beach… and again beach - pretty much all you could see from my snapchat (liisakushnir). Idyll!
Photos are taken like two weeks ago, so I didn’t punish myself with that much clothing coz 25 degrees is pretty much bikinis all the way…. I wanted to share my DIY result with ya. I am super pleased with it and come to think of it… I could even add more stars to it thou… — trying to hold myself back. Somewhere lies the line you know…


photos by mah bf

what i wore - hat shirt shoes H&M / pants DIY

2 kommentaari

  1. Sul on nii ilusad fotod! Kas tohib küsida, mis kaamerat ja objektiivi kasutad? :)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Aitäh :)! Ikka tohib, Nikon D3100 + 18-55 mm VR objektiiv. x

      Kustuta