SUMMER, KIND OF WONDERFUL

 (sorry. follwoing is only in Estonian)

Hei-hei! Loodan, et pool suvest on teil möödunud hästi! Kuigi, et ise mõtlen igapäev, et ''aaah täna postitan, aga pole ka lugu kui ei, sest alles ju postitasin'' - siis 04.07 on küll päris nukker number avalehel. Aga materjali on kogunenud ning nüüd ka aega. Aa ja seda ütlen ka, et sotsiaalmeedia üleüldine vaikus oli tingitud mu katkisest iPhonest mille, siis algselt kukutasin jalgratta kodarate vahele eelmine nädal?- wait for it - sain nädalaga eBay'st klaasi kätte - wait for it - hakkasin YouTube abil vahetama klaasi - wait for it  - keerasin kruvid emaplaati sisse - wait for it - pidin uue telefoni ostma, sest you know, kõik töötas (ala touch screen / home button), aga veits nukker oli oodata kuni telefoni valgus kustumine suleb telefoni ja noh manuaalselt ka väga heli nuppudest ei saan reguleerida. So I am socially back! 
Seadsin ennast hetkeks sisse Leetu/Vilniusesse, kus saan julgelt aega parajaks teha, töödelda/lihvida blogimaterjali ja noh loomulikult parajalt ka tööd teha.
Kuna Eesti suvi hakkas irooniliselt alles siis jalga paitama, kui ma ära tulin, siis well, pole need pildid ju nii valed miskit. Lemmik kleit mille allahindlust ootasin nagu väike präänik, sai märgitud punase kleepsuga paar nädalat tagasi ja minu selga alles nüüd... Kuigi pärit vist H&M+ liinist ja vist tiba suur mulle - kui nüüd näpuga õmblust ja suurust järgida.... siis siiski on tegemist ühe maailma hea hipster-leiuga, mis talub seda Amishi laadset kübarat ning ''raamatukoguhoidja kinga'' - samas ei ütle ka ära ühele heale peokingale (muidugi võta siis õlgkübar peast). Kesiganes pole veel allahindlustele jõudnud, on ilmselgelt täiega ajast maas! VOT.

wearing: all H&M

2 kommentaari

 1. Uuu, nägin ka seda kleiti H&Mis, plaktsutasin juba käsi selle perfektsuse peale ja siis nägin, et see on + kollektsioonist ja kõndisin minema. Poleks pidanud. Ja muidugi plusspunktid vana hea Gossip Girli s02e01 pealkirja eest ;)

  My blog: BOWTIE DIARY

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kusjuures, nali naljaks, aga ma panin tähele, et see + on alles kodus, olenemata õla õmblustest :D. Ju ma leidsin selle kuskilt sealt kus ta poleks pidanud olema.
   Haha, jään juurtele truuks - #GG4EVA

   Kustuta