TEASER

(english version coming sooooooon!)

Heya! Nii, tunnen nagu mul oleks üks suur vigadeparandus teha selle laiutava tühjuse osas… Aga samas see nädal on olnud oioioii kui kiire… Teisipäeval jooksin töölt otse Polhem PR, et näha ära mida see sügis endaga kaasa toob - ütlen juba ette ära enne kui teiega pilte jagan, et kartma ei pea, sügis hellitab meid hellalt. Kolmapäeval, JAH, lükkus mulle üks aasta juurde - 24 - mille ametlik kallistamise voor sai alguse Baltika AW16 moeshowl ning lõpetas mõnusate Rosé’dega Rataskaevu16’s. Ja täna jooksin töölt otse ''Blogiteemalisele aruteluõhtule'' koos teiste blogijatega lahti võtta blogimaastik ning rääkida miskuskes? toimub. Ühesõnaga, olen siin. Ja teiega. Ja ei unustanud teid ära. Ootan lihtsalt, et mu sünnipäevasoov juba toimima hakkaks ja et 24le tunnile 10 tundi veel otsa lükkuks, et ma jõuaks teiega siin rohkem lobiseda, kui korra nädalas. Nagu ma olen alati öelnud, teoorias olen ma tugev.


A, ja näide sellest, kuiiiiiiiii vähe on ühes päevas aega… lähen ma alles nüüüüüüd bday kooki küpsetama… Aga sellegi poolest teile teaser teile tulevast postitusest ja ühest mu lemmik ürbist!


INSTAGRAM LIISAKUSHNIR
____________________________________


/ Heya! I feel like I have to start with major apologies because of my apsence… Yet this week has been super busy. On Tuesday I ran to Polhem PR to see what autumn has to offer - and before I show you pictures, let me tell you it’s going to be so sweeet. Wednesday, YES, I got another year older - 24 - which unofficial hugging-session started at the Baltika A/W16 fashion show and ended with gorgeous meal and Rosé at Rataskaevu16. And today I ran to ‘’Bloggers discussion evening’’ which took place at  JLP agency where we talked about blogging and how it is growing here in Estonia. Anyways, now I’m here. With you. And I didn’t forget about you. I am just waiting for the time when my birthday wish would kick in and 24h per day would be 10h longer… so I had more time to chat with you than once in a blue moon. But I’ve always told you that I am really good theories.

Oh and to show you how little time I have had today/week… I have finally time to bake my birthday cake… But, before that - here’s a teaser of my favourite jumpsuit.


INSTAGRAM LIISAKUSHNIR

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar