KYLIE.

Ma olen vist juba varem teile rääkinud ka, et kui kõik tänavavalgus on kustunud ja kõik magavad sügavat und, haaran ma oma guilty pleasure’i järgi ning vaatan ‘’Keeping Up With The Kardashiane’’… Tegelt see nii hull ei ole, aga sellega ühes käib ka öine-online shopping, mis teeb omamoodi liiga ikka. Ja nagu õige addict, ükspäev on aeg oma kraam päevavalgele tuua. Ja ma isegi ei häbene. 
Kylie Lipkit tegelikult tundus algusest peale siuke hea PR trikk, kleepida ühe tsiki nimi asjadele peale ja parseldada väikestele tiinekatele maha (hkhkhmm, mina)… Kõige pealt sai nakatada mu bff Laura, teades teda, kui äärmiselt ratsionaalset ostjat, siis andsin ma natuke creditit ikkagi Kylile kah… Ja kui Laura juba ütleb, et on hea… Then it must be good. 

Ja järjekordselt kõlades nagu vana hea seebikatega võidujooksva teleturg, siiis tõstan käed üles ja tõden ka ise, et Kylie teeb korralikult silmad ette nii mõnelegi tsänelli või djoori huulepulgale. Ülikiirelt kuivab/meeldiv lõhn/püsib ÜLIKAUA?!/katab pärast ühte peale kandmist. Ma hetkel sain enda kätte 3 värvi, siis julgen julgelt neid ka soovitada teile. Minu ostukorvi prantsatasid Candy K, Mary Jo K ja Posie K. Kõige südame lähedasem on Candy K. Parajalt nude toon, mis ei tundu minu nahatooniga absoluutselt võistlev ja ülemängiv, vaid näeb täiesti naturaalne välja (oma silm on kunn, tseki SEDA POSTITUST, kus kannan Candy K’d). 
INSTAGRAM LIISAKUSHNIR
____________________________________


I think I’ve previously mentioned to you that when the lights are off and everybody’s sound to sleep, I reach for my guilty pleasure - ‘’Keeping Up With The Kardashians’’…. Okay, it’s not that bad thou, but the online-shopping that goes with it kind a does some damage.... And like a true addict, I have to come clean someday. And this time, I don’t even feel ashamed.
Kylie Lipkit, at first sight seemed like a well thought out PR trick, where you add some chicks name on things and then sell them to bunch of teenagers (hkhhkmm, me)… Well at first, only my bff Laura was infected and as she is a real rational shopper, then I felt that I had to give some credit to Kylie…. And if Laura says it’s good, well… Then it must be good.

Again sounding like an infomercial, I have to raise my hands and say that Kylie’s Lipkits might even be better than some of the Chanel and Dior lipsticks. It dries super fast/smells good/stays on REALLY LONG/and covers after one try. As I managed to get my hands on 3 lipsticks, I feel confident to recommend you all of them. I got myself Candy K, Mary Jo K and Posie K. I probably use Candy K the most. Nude colour that doesn’t seem fake on my lips and matches with my skin tone (take a look how it looks like HERE!).


INSTAGRAM LIISAKUSHNIR


check 'em out kyliecosmetics.com

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar