PINK.


(sorry following is only in estonian!)

Kuigi tihti ma ei räägi siin nö igapäevastest struggle’itest, siis mõtlesin et vahel veits ju võib ka… Sügis ka selline parajalt mõtisklema panev. Ma ei tea, kui palju teist samamoodi mõtleb või võib olla see polegi tegelt kõige ‘’tervislikum’’ viis mõelda, aga miskipärast on mulle pähe kajama jäänd see ‘’mõttetera’’ või ‘’ütlus’’, et ‘’mida rohkem sa teed, seda rohkem sa jõuad’’. Kuigi loogiline on ju see, et ei saa ennast täiesti puruks tõmmata, tunnen ikka, et kui pärast 8-9 tunnist tööpäeva kohe edasi ei tegele a’la kas blogiga / ajakirjaga / muude projektidega, siis ma ei kasuta enda täit potensiaali. Kuna Beyoncil ju sama palju tunde päevas, kui mul…. Kui seda nüüd 24 aastasena välja kirjutada ja nö piltlikult, siis ‘’kõvasti öelda’’, tundub see väga jabur, sest vahel võib ju lihtsalt olla ja mängida ka ilma, et see kuhugi edasi viiks… Sest rabeledes, ilma selle ‘’õige teotahteta’’ tehes toodad kohe kindlalt mingit jama. Näide elust enesest, kuna mul on palju siukseid äkk-ideid (a’la 2-3aastat tagasi juuksed roosaks?), siis ei ole absoluutselt uudne nähtus, kui tahan kohe ja praegu juukseid täitsa pruuniks/blondiks you name it… Vahepeal isegi nii kiirelt, et ei tule isegi juuksuriaja ära ootamine kõne alla. vaid ilmun koju värviga. Saades peagi aru, et kodu(vale)värv reageerib juba hästi hõbe shampooniga.. ehk juuksed läksid suht siniseks. Iroonilisel kombel, õpetas olukord tõesti mitte tühja-tähja rapsima, vaid rahulikumalt asja võtma ja isegi, et sammu-kaks tagasi astuma, sest lõppude lõpuks me kõik ju ‘’konkureerime’’ iseendaga. Olgu siis, et kas eilse päevaga, eelmise aasta sama päevaga - iseendaga. Ju vist sellest ka kerge paus siin vahepeal kuna ei taha lihtsalt midagi üles riputada siia, et täita lihtsalt kuupäeva mõne pildiga. Igastahes, teadmata palju samamoodi mõtlejaid on - ütlen omast kogemusest - kunagi ei ole vale võtta veits aega endale ja leida see oma tempo. 
Huh, niisiis tean, et ma siin tihti mitte ei räägi oma veidratest seikadest vms igapäevastest asjadest, aga tundus täpselt siuke õige ilm ja tuju…

Aga, et tõmmata tuju täitsa deepi, siis veits pildikraami kah! Hetke lemmar jakk pärineb H&M Trendist. Mõnus metalne läige koos eriti armsalt õrna roosa värviga - I’m sold! Te juba teate mu nõrkust roosa vastu! 

wearing H&M Trend bomber / H&M Studio pants / H&M Divided choker /  Zara white T / Gucci loafers


Kommentaare ei ole

Postita kommentaar