AN ORANGE A DAY KEEPS THE DOC AWAY


Tööl juba enne sisse astumist Jägerettiks kuulutatud, sai mu khuul getto pluus juba hetkega uue identiteedi, aga ei. Getto/gooti pluus ta on ja jääb. 
Tellides lootsin, et on tsut pikkemate varrukatega nagu lubatud, aga kohale jõudes vedas mind nats alt. Aga pole lugu, palju ma sellelt niikuinii ei lootnud. Siuke paras pühapäevase ‘’ahh viskan miskit peale’’ näoga pluus, mis aitab ka kõige emotsioonituma ilmaga päeva välja. Ja ütlen ausalt, et see pühapäev oli täpselt selline. Kahetsesin juba esimesest hetkest ilma jopeta välja hüppamist. Things you do for great pics!
INSTAGRAM LIISAKUSHNIR
____________________________________


The moment when your shirt is instantly labeled as ‘’Jagerette’s shirt’’ (you know, the shirts that girls who promote Jaegermeister wear?’’). Nope, still my new ghetto/goth shirt. When I ordered it I hoped that the sleeves are a bit bigger, but it is what it is. Thankfully I wasn’t that sad when I got it, kind a serves it purpose like that as well. Simply a shirt that helps you get through that dark winter day. Like the yesterday, when it was absolutely freezing and I regretted jumping out without like that immediately. This you do for great pics!


wearing skirt hat H&M / shoes OVS / shirt ebay

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar