THE FLOWER POWER VOL.2


I’ve been thinking about posting these photos for such a long time… thinking if they are worth publishing or not. 
And as I was sick this weekend, taking pictures was unfortunately the last thing on my mind (thou, that gorgeous weather made me feel a bit bad…. never know when you get that sunshine again) - so as you can see these unpublished ones are helping me out for sure! Plussss! I believe that this gorgeous dress still deserves to be show!
Hope you like it! And stay tuned for tomorrows 2016 round-up!INSTAGRAM LIISAKUSHNIR
____________________________________


Kusjuures ma olen suhteliselt kaua mõelnud, et kas neist piltidest siin saab asja või ei… Kuna see nädalavahetus olin ma haige, siis piltide tegemine oli kahjuks üks viimasemid asju mu peas (kuigi see mõnus päikseline ilm pani parajalt kripeldama küll… never know millal jälle seda loota on eks höhö). Igastahes lükkates filtreid edasi ja tagasi ja edasi leidsin, et selline ülimalt khuul kleit väärib siiski päeva valgust…. plusss enne kui ma lükkan siia mõnusa kokkuvõtva postituse aastast 2016, siis aitab see pildiseerja mind hetkel ilusti ‘’hädast’’ välja! BTW! Keda see kleit ka isutama ajas, siis peaks see H&M's veel ilusti rippuma SALE's!


 
wearing H&M dress TOPSHOP stockings OVS heels

2 kommentaari

  1. Nii ilusad pildid ja kleit! See mets on nii.. müstiliselt sobiv seal taustal! Mul on hea meel, et sa neid pilte ikka endale kuskile arvutinurka istuma ei jätnud :)

    www.bowtiediary.com

    VastaKustuta
  2. Oehh... aitähaitäh sulle niiii armsate sõnade eest <3 :) xxx

    VastaKustuta