GREY AREA

 Jälle üks öine postitus, mille ette ma sõnaotseses mõttes magama jäin, hommikul avastades, et blogspoti leht on tühi ja arvuti on kaisus… eieiei, mitte sellepärast, et TLC pakub guilty pleasure sarju mkm, vaid et käisin kinos ‘’By the sea’’ vaatamas (mängivad Angelina Jolie-Pitt ja Brad Pitt). Kindlasti ei vaataks uuesti, samas usun, et ei olnud ainuke kellel midagi kupli all küsimusi hakkas ekraanile viskama. Kasvõi, et kus oli see hotell/rand kus see filmitud on? Joovastaavvvv! Maailma ilus maaliline koht, mille paneks kindlasti enda go-to kohaks.
Igastahes, lisaks sellele, et eile olin asjalik vastasin kirjadele ja olin aktiivne ja tubli, siis paistis ka päike! .. Ehk kuigi õudsa õhutamise peale hakkas juba see idee külge, et minna pildistama õue (-18?!), sain ma ära mängida oma külmavarese kaardi, et pisipisina mul läksid kõrvad lukku ja ma ei kuulnud külmas - a’la allergia külma vastu + juuubedalt kisub külm ka südame pahaks. Nii et crisis averted jaa hellooo soe tuba ja normaalsed RÕÕÕMSA näoga outfitikad jehu!
Kuna ma viimasel ajal jälle käin oma ghetto/preppy stiili vahet, siis ühendasin need kaks - ülilohvakas bf'lt varastatud dressikas + mu lahe thrift store leid aka püksid (mille juurde tegelt leidsin khuuli halli samasuguse pluusi ka, jehuu). Aa ja et anda maiku kuidas tavaliselt meil pildistamine käib - mu väike armas Frida lihtsalt ootab ja otsib vaikselt võimalusi enda pildile saamiseks, nii et pole üllatus kui töödeldes leiad mõne saba või käpa pildilt :)