WHO IS WHO AND WHO IS REAL?
(Soz, following is all in Estonian xxx)

Kuna ilmad on jälle selja keeranud ja kallavas vees kohe üldse ei saa pilti teha, siis olen ma ennast täielikult siseruumidesse sulgenud ja outfiti pildid hetkel unarusse jätnud... hoopistükis lihtsalt jutustaks teiega..
Juhtusin ükspäev üht ‘’lahedat’’ vestlust pealt kuulma, ise heaga kohvi kõrval lürpides. Mitte, et ma kuulaks pealt mida keegi kuskil räägib, vaid ma korraks võtsin hingetõmbepausi arvuti ekraanilt ja jutt lihtsalt sattus mulle kõrva. Ja ma siiralt kahtlen, et keegi mind sealt lauast küll teadis või, et see jutt oli kuidagipidi minule suunatud. 
Igatahes, tekitas poleemikat teema, et kas blogijad tõesti käivad nii riides ka või löövad nad üles enda lihtsalt pildi jaoks? 
Ja et kolmas keegi nägi üldse seda teist blogijat linnas ja see oli täiesti paadialune ja näotu. Aaa ja üldsegist lähedalt vaadates ei olnud selle esimese blogija asjad üldse nii ilusad kui paistavad, ja siis teine blogija töötleb ju tegelt enda pilte liiga palju, sest päris elus ei näe ta üldse selline välja? Ja siis ei usuta et teine ja neljas blogija üldse oleks sõbrad? Niisiis, kuigi suht enamus probleemi käisid minust kaarega mööda - või noh ei tundnud puudutatuna ennast, siis aga pani mõtlema, et palju ma nende riietega käin väljas, mis mul seljas on piltidel.. Hehehehuh aga, nii palju kui ma ka kõiki jumalaid ei paluks, siis maagilisel kombel on mul ainult 1 stange ja sahtlid, ehk ei ole kahte ‘’blogi’’ ja ‘’eraelu?’’ riidekappi. Või et ma üldse tahaks sellist asja? A’la peiksile ja perele olen neutraalselt mustas ja siis pildile võtan äkki oma klounaadi välja? Ehk nali naljaks aga ma isegi ei usu et kellelgi teisel Eestis see asi päris nii käib. Või et keegi spetsiaalselt igaks postituseks laenutab eraldi riided? Tundub veits coco-loco… Ühesõnaga, hakkasin mõtlema, et jahh, kuigi tekib päevi mu elus, nagu näiteks täna (musta värvi kodu legginsid, vananaise bun ja random pluus), kus sellel päeval näiteks, kui ma pilte teen toas või siseruumides ja ma tegelt üldse välja ei lähegi, siis kannaksin ma neid riideid kindlasti välja minnes? No doubt. Ja kogu see ülemine teema, et kes kuidas töötleb ja palju töötleb ja kes sõbrad on? tundus minu jaoks veidi naljakas. Okei tõesti tekitab vist kõigile komlekse see, kui ala Rihanna hüppab pildile ilma mitte ühegi iluveata ja (räägin enda eest) sina siin lõpetad viimast pizza tükki? Siis siiski leian ma, et see on täiesti isiklik asi, ehk kui keegi tahab oma pilte töödelda ja tunneb ennast nii ilusama parema ja targemana, lasku käia. Unistada ju võib. Ja kes kellega tegelikud sõber on? - vist ei ole ju vahet tegelt… Aa ja illustreerivateks piltideks mu armastus esimesest silmapilgust...