TRAVEL - NYC

soz following is only in Estonian 

Kuna hetkel on ekstra mõnus lumine ilm väljas, siis on jube hea vaadata ilusaid sooje pilte New Yorgist. 
Tänu mingile imele saime me vihma ainult viimasel päeval (mis on ma arvan, et sign, et ma poleks pidanud ära tulema höhö), ning ülejäänud olid nii enam vähem ‘’viska hõlm eest lahti’’ ilmad. Täielik bliss. 

Kuna keegi meist varem polnud New Yorki otseselt külastanud (a’la JFK’st läbi lennanud küll, aga mitte midagi muud), siis tahtsime kõik need ÕIGED New Yorki turistikad läbi teha. Ala nagu Empire State Buildingu lõppu minna, Staten Islandi ferry’ga sõita ja näha vabadussammast, Central Parkis jalutada ja süüa seda õiget New York slice of pizzat… Ühesõnaga igasugused veidrad ja mitte veidrad New Yorgilikud asjad pidid saama tehtud.
Kinnitust sai ka see minu jaoks, et New York on kindlasti üks linnadest, kus ma tahaks vähemalt korra oma elus elada… Miskipärast London mind otseselt tagasi ei kutsu (samas never know), siis New York hüüab täiega taamaal mind, et kasvõi pool aastat oma kompsudega seal maanduks. Huhh..


Aaa ja ütlen ausalt, et kuna meil oli ülinaisss hotell, siis ma suht esimeset päevaks peale kirusin, et oleks ju võinud arvuti kaasa võtta ja kohe pilte üles visata nii, kuis kõik toimub… aga mis seal ikka. Õnneks telefon oli kaasas, millega sain korralikult Instagrami ummistada :). Niisiiis, veits pilte ja juttu, mis ma nägin ja more importantly - mis ma sõin!