YOU KNOW IT'S LUW, WHEN IT HURTZ


Eelmine neljapäev käisin enamvähem spontaanselt Tartus, et teha tattood. Miks Tartu? Tallinnas on hetkel ajad niiiiiiniiii täis, et pärast aprilli põhimõtteliselt saaks alles jutule.. anyways. 
… Nagu ikka, üldiselt mu tattoo’del mingit seletust ei ole.. Ei ole seost esimese lehmelellepojaga ega juurtega indiaanlaste seast (hhkhkhmmm nool)... Rahvakeeli - suht lamp. 
A’la esimene, mille ma üldse tegin oli koos sõbrantsi Eeliniga, kes teadis et ma hullllult tahan, aga kindlalt (tol hetkel) ei võta ise julgust kokku ja ei lähe seda ise tegema.. nii et ta kinkis mulle selle jõuludeks ja pani minu eest aja kirja. Aitäh luw! Pluss, sellega oli veel naljakas lugu see, et ma teadsin, et tahan kirja ja teadsin, et prantsuskeeles, aga põhimõtteliselt õhtu enne minekut selgitasin alles välja mida siis lõpuks teha… jaa, aa fun fact: kuna mu prantsuskeele oskus on olematu (aĺa mõned väljendid?), siis tõlkis mulle 8 aastane fluent-rääkija ära selle lause… Siiamaani pole ükski prantslane naerma hakanud misspellingu osas.. nii et toimib. Ja teistega on umbes sama lugu olnud, kas ma olen vaadanud Nip/Tucki ja mõelnud, et oh see on lahe sõna - ja homme on aeg kirjas tattoole või lihtsalt istunud Helinaga diivanil ja rääkinud, et ohh see ankur oleks jumala lahe siin randmel kella all ja käevõrude all - ja voila paar tundi hiljem on Helina valmis ühe ilusa ankruga… Või siis see friendship ring, mis meil mõelmal Helinaga vasakukäe sõrme peal on, näeb khuul peenikse sõrmuse all välja btw. Ning noool mu parema käe siseküljel. Aaa ja siis nüüd see spaceship, mille ma kõhu peale tegin. Miks spaceship. Nali naljaks, aga mul oli USAs olles hunnik Sõprade hooaegu kaasas ning just sattusin vaatama seda osa, kus oli aastavahetus ning kõik tegid uusaasta lubadusi. Kuna ma ise tunnen, ennast vahel nagu Pheobe Sõpradest, mitte et ma nii out of this planet oleks, vaid pigem oma ahh panen selle selga/ või teen ajakirja/ või misiganes siis tihti peale tekib endalgi tunne, et whou kas nii ikka võib, kas teised 23 aastased tahavad/teevad samu asju (mitte, et peaks, ärge saage valesti aru...).. jnejne. vist peaks koduplaneedile tagasi pöörduma.. Ühesõnaga ise loen ennast heasmõttes isepäiseks veidrikuks. jehu. Aga spaceship - viskasin lingi siia alla, mille järgi see idee tuli..Nii et love it or hate it, it is what it is. AAA ja plussi ja miinuse tegin ka ühe raksuga käepeale, sest autokoolis, nüüd juba paar aastat tagasi pani õpetaja mulle korralikult halge alla, et kui ta ütleb keera paremale, lähen ma vasakule… ühesõnaga, minu enda väike fun way iseenda üle nalja teha :).

wearing / necklace ebay / shirt h&m mens division / high-waisted jeans new yorker

/// Last Thursday I went to Tartu (another city in Estonia), where I had my Tattoo done. Why Tartu? Because my usual artist didn’t have time pretty much until April - or nobody in Tallinn…
… Like everything else, my tattoo's pretty much don’t have any explanation. 
A’la the first ever tattoo that I did, I did it with my friend Eelin, who knew that I wanted to do one, but I would never go there by myself so she knew an artist and booked the time and gifted it to me for Christmas. Thanks babe! 
Plus, funny story is that I knew that I wanted to have something written, a sentence, in French.. I did want it to be one of a kind, so that nobody else would have it.. so I made up my mind like a night before the appointment and let's be honest - I don't speak a word of French so asked an 8 year old to translate it to me.. and voila. So far none of the french people have laughed at me, so I think it works. And the same story is with other tattoos, either I have watched Nip/Tuck and heard a word that seemed cool and ironically I had already booked an appointment the next day, or me and my friend Helina just casually laid on the couch and I’d be like ‘’ oh anchor would look great on my wrist’’’, and few hours later I have a tattoo on my wrist… or the ring on my finger - friendship ring that I have with Helina, she has a red one.. Pretty much the coolest thing ever, when you wear a tiny ring on top of it. Or the arrow on my right hand. Or the spaceship that I did last week. 
Why spaceship? Again, fun fact, but I when I was in the US I had Friends episodes on my iPad with me and I caught the episode where they all make new years resolutions. As I sometimes feel like Pheobe, not that I am ‘’ out of this planet’’ like her, rather the fact that I come up with crazy stuff - either I wear something weird/start a magazine/ or whatevers… feels like I should sometimes find the way back to my planet. I added a video link so you could see where the idea came from (scroll up).


So love it or hate it, it is what it is.. AA and while I had the spaceship done, I did a plus and minus for my arms as well.. Funny story with that is that I was doing my drivers licence and when my teacher told me to turn right, I managed to turn left every time.. so its a fun way of making fun of myself - as I sometimes forget which hand is which..///