A UNICORN A DAY...

 Soz guys following is only in Estonian

Hei-hei!
Täiesti juhuslikul kombel, kui hakkasin seda postitust kirjutama, hüppas mulle ette ühe teise blogi postitus blogijatest, kes teevad toote arvustusi vms postitusi ja siis sellest ‘’läbipaistvast?’’ või misiganes blogimisest. Tunnen, et minust jookseb see suure kaarega muidugi mööda, kuna ma ei tee mitte kellegagi koostööd ja ei saa kuskilt nodi.. seega mul on jõhkralt ükskõik, kus keegi ja kuidas keegi promob mida ja kuidas keegi saab asju  selles osas, et tootetutvustuste juures jään ma vaatama enamasti pilte… või lihtsalt skrollin edasi. Soz.
Ühesõnaga näitan ma ainult asju, mis mulle meeldivad/millesse usun ja ostan või kingitakse... 
Miks ma seda üldse mainisin, sest tunnen, et järgnev tundub nagu ma juuuubaa saaks raskelt raha Helina promomise eest. Sest ma vist ostaks kokku kõike mida ta loob ja siis rääägiks sellest jube kõva häälega ka! No sest AUSALT, tsekake mu ÜKSSARVIKUT? Kui khuul see on?! 
Kuna mul on hetkel selline kohati roosamannavahu-teema peal (hkhkhmmm… mu burgeri-kostüüm, nagu ma ise seda nimetan),  siis oli see pross mulle, kui rusikas silmaauku… Kindlalt ei piirdu ma ainult burksi-riietuse küljes selle kandmisega, vaid kaabud/mantlid/pintsakud hoidke alt!