LACE'n'LEATHER

Pärast eilset postitust, kus ma rääkisin oma lemmik asjadest või noh okei, ma ei vist tegelikult ei saa nii pealiskaudselt ka öelda.. Aga saate aru küll. Asjad, mis on silma jäänud…. sai pärast pikemat kaalutlemist mu pangakonto mõnusa hoobi osaliseks ja üks neist leiab kindlasti varsti tee minu juurde! Ju oli kasu kõvasti välja kirjutamisest! 
Kuna ma olen täielikult ebausklik (sülita 3 korda üle õla, ‘’knock on wood’’, kahekesi kõndides postist möödudes peab alati ühel pool olema.. jne), siis ma parem ei hõiska enne, kui asi kodus. 
Aga millega ma hõisata saan on see, et mu blogijate turu asjad on koos, küll enamus hinnasildid tahavad veel riietele külge minna, on riided valmis uute omanike jaoks. Hinnad varieeruvad 1-15 euroni, enamasti küll 10 euroni, aga mõned asjad on ka 15 eurot. A’la heleroosa mantel, mida ma olen kaks korda kandnud (SIIN), uued Nike Air maxid ja mõned asjad veel.. Üldiselt on 2-5 eurot, nii et varuge münte ja väikest paberraha! Või tulge lihtsalt öelge tsau :)! Ma annan endast parima, et laupäeval mõned pildid teha ja aimu anda, mis müüki tuleb, kuigi ma kardan, et ma ei jõua enne pimedat koju, et üles pildistada… Halvimal juhul äkki aitab Snapchat (liisakushnir) mind ehk, et saate seal väikse preview. Ühesõnaga loodame parimat!

Mis veel? Aa, teate, kuidas ma tahaks juba õues pildistada? Oioi kui palju! Karmavõlg nagu mul kuskil karmapangas on, sajab alati vabadel päevadel või lihtsalt on nii pime ilm, et võin kohe kerra tagasi keerata. Aga õnneks pressis see outfit veel läbi eelmine pühapäev ja sai siiski pimeda ilma ülekavaldatud oma valge toaga… Seega maailma casual riietus, mis ootab sooja ilma ja välja minemist.


/// After yesterdays post, where I showed my favorite things at the moment (BTW, added the English version to that as well!)… It hit me, sort of, why am I not buying if I like it that much? SoI decided to buy one of the things from that list almost straight away. As I am super suspicious, I don't wanna tell you now, cos it takes time to get it and I don’t want to jinx it! 
Anyways besides that, as I am part of a Fashion Bloggers Flea market I finally reached the point where I have everything in order for Sundays market. Well, some items are missing price-tags but thats easy-breazy to solve.

What else? Oh, you have no idea how I’d like to shoot outside already. Literally every time I have a day off, I don’t know if this is my karmic-retribution or whatever, but every time it rains or its so dark that I might as well go back to bed… Estonian spring ladies and gents! Thou, this time my white walls helped me out and my photos came out nice. Thou can’t wait to actually wear this outfit outside.. huh? spring??///
wearing hat HM / lace shirt SheIn / skirt bought from my aunts thrift store / boots Balenciaga