GOING ORGANIC... AGAIN


Nagu mul tavaks saanud on, siis ei räägi ma mitte ühestki meigitootest enne kui ma kindlalt ise kõik läbi proovinud olen. Seetõttu ka Madara postitus tuli hiljem, kui mu paki-vaimustus instagrammis.
Niisiis panin ma pakki kokku kolm asja. Üks lemmik millest ma rääkisin SIIN, Madara SOS sarjast SOS HYDRA RECHARGE CREAM, mis on täielikult üks lemmikuid ja mida ma julgelt olen vist  soovitanud absoluutselt igale ühele. Niisutav, kiirelt imenduv, imekombel ei teki enam ühtegi ‘’rentniku’’ näonahale ja on absoluutselt kerge näol. Teine, minu jaoks uus toode, aga nagu ma kuulnud olen - jube pop - MICELLAR WATER - samuti täielik imetoode, millega saab eemaldada meigi (ka huulepulga) ning ei vaja loputamist ega hiljem ka kreemiga üle mätsimist. Kuigi pean ikkagi ütlema, et mu jaoks on veits veider, et sa ‘’ei pea’’ nägu pesema, vaid saad vatiga puhtaks teha. Kuidagi sisetunne ütleb, et nägu peaks vett nägema. Samas kujutan juba ette kui mõnus on sellega kuskil festivalil vms reisil. Ning kolmas toode millest sain aimu eelmisel pressipäeval - EXFOLIATING OIL-TO-MILK SCRUB - ehk siis näomask, mis koorib algselt õlise ‘’seguna’’ ning hiljem veega kokku puutudes muutub mõnusaks piimaseks tänu millele koorivad osakesed nagu ‘’uhuvad’’ maha. Täielik lemmmmmik!

Nii et uskuge või ärge uskuge, järjekordselt täiega soovitan!!!INSTAGRAM LIISAKUSHNIR
____________________________________

As the ''tradition'' goes, I never post anything here before I've tried it myself, so that's why my Madara Instagram post was up wayyyyy before this here even happened.

Anyways, I put together three things. One of my (many) favourite(s) from the last post that you can find HERE, from Madara SOS series SOS HYDRA RECHARGE CREAM, which is absolutely one of my favourite and I pretty much recommend it to whom ever dares to ask about my beauty routines. It's moisturizing, your skin doesn't have any ''subletters'' and it's so light on your face. Second one, which is a new one for me but as I've heard really popular one - MICELLAR WATER - again a miracle worker, which removes make-up and even lipstick and you don't need to wash your face afterwards nor moisturise... Although, I still feel weird not washing my face, cos I think washing is kind a must. Though at a festival or when travelling this product is probably my spiritual animal. And the third product that I got to know on a previous press day - EXFOLIATING OIL-TO-MILK SCRUB - A facial mask, that scrubs your face with a light oil texture and when you wash it off with water it becomes like a milk...Absolutely fav!


INSTAGRAM LIISAKUSHNIR