WHEN AUTUMN HITS HARD...

PS!Kuna mu arvuti läheb täna parandusse, siis kõik järgnev on etteplaneeritud ja ajastatud st ei unusta ma teid kindlasti selle ‘’loodetavasti-ainult-nädalase-puhkuse-jooksul’’.

Aga pildid/postitus… Sügis on sisse sõitnud õue ja poodidesse täiel kiirusel ja ega ka mina ei käi klapid peas, missest et see nädalavahetus eirasin kõiki füüsikareegleid ja ilmataate ja muid targutajaid ning vedelesin verandal suveriietega like-there’s-no-tomorrow. Aga sellegipoolest olen vaikselt ka valmistunud, ning seda just H&M sügis kollektsiooniga ‘’The New Eclectic’’ mis toob kokku mõnusa pitsi + bomberi ja pulloveri + siniste teksade combo tekitades tunde, et oled peaaegu et 21. sajandi noor Jane Birkin. Või noh, Baltika AW16 moeshowl ma juba peaaegu, et tundsn ennast nii! Igastahes lipake poodi - kõik on hetkel saadaval H&Ms!


INSTAGRAM LIISAKUSHNIR
____________________________________

PS! As my computer is going to the ‘’MAC-hospital’’ to get well, then I have pre-planned posts for you guys, so that you wouldn’t think that I forgot about you! Hopefully my babe is feeling better by the end of this week..


But the post/the photos.. Autumn has drove into our front yard and to stores and there's no point even ignoring that anymore… Even though I ignored all the rules of physics and weather-man and wiseacres and wore summer shorts and T-shirts ‘cos it was soooo warm. But besides that I’ve feel slowly getting ready for autumn. Especially with H&M Autumns collection ‘’The New Eclectic'’ which brings together lace + bomber jackets and pullover + blue denim combos… Making you feel like you are the 21st centuries young Jane Birkin. Although, I almost felt like that when I wore this outfit at Baltika AW16 fashion show. Anyways, run and find this outfit at H&M!INSTAGRAM LIISAKUSHNIR
____________________________________


shirt+dress+shoes H&M / choker ZARA / lipstick KYLIE LIPKIT


 
photos taken by my bf