SUMMER 2.0


Kui ma seda postitust siin kirjutan, nean ma hetke, kus kõik need teadjamehed nädalavahetusele, vaid kaks päeva jätsid… Kuidagi liiga vähe. 
Arvestades veel muidugi seda, et laupäev kulus mul täielikult voodis lebamisele. Kannatada küll palju ei saanud, kuid mu ülikhuul retro Jaapani ratas, mis ootab mind eelmisest nädalavahetusest saadik lihvima ja spreima, on kurb küll. Aga mis sa teed, järgmine nädalavahetus ehk? Õnneks pühapäev päästis mu nädalavahetuse ja jõudsin kaugemale, kui koduaed ehk, et käisime taasavastamas neid suviseid meelispaiku, sest teadupärast ei saa seda vananaisesuve käest lasta, eriti kui see on soojem kui see päris suvi ise eks. Aga ‘’ennetaja’’ nagu ma olen ei lasknud ma haiglaselt palavast päiksest häirida ja varusin endaga kaasa ekstra sooja bomberi (aga give me a break - just olin haige!) , mis muidugi oli nii kasutu kui veel olla sai. Aga uhkus ja varakult öeldud ‘’ega see tuul on salakaval’’, ei lasknud mul seda kandmata jätta - eieieieiii - vingusin kuumuse üle uhkelt sellega hea tund. Aga voila!, ei oleks ma jonninud - ei oleks neid pilte. Ja ei oleks ma nii ilmatuma rõõmus, sest kui khuulid need on? A ja kui palav mul oli? Igastahes outfit it iz. Aaaa ja julgen väita, et sobib ka jahedamasse kliimasse!
INSTAGRAM LIISAKUSHNIR
____________________________________


/ As I am writing this post, I curse the day, when ‘’the guys’’ decided to live only two days for the weekend… Literally way too little time. Especially, as I was in bed for the whole Saturday.
Although, the damage wasn’t that big, my little retro bike from Japan was probably longing for my polishing and spraying. Well, we always have next weekend?
Thankfully Sunday saved my weekend and I got out of my yard and went to re-discovere places that we used to go to during this summer.. And as the weather was extra nice, even nicer than it was during summer then as I was ‘’Ms.Know it all’’ (give me a break, I had cold for a week), I brought that extra warm bomber with me. As I made it loud and clear that ‘’better safe than sorry’’, because of my pride I had to wear my bomber and ofc whine… But lets be thankful now, If I hadn’t brought that, I wouldn’t have whined.. And then we wouldn’t have taken those outfit photos.. So how cool are those? And how warm am I?INSTAGRAM LIISAKUSHNIR


wearing / choker ebay - but I'll find the link for you soon / dress H&M / bomber H&M DIVIDED blue / boots balenciaga / sunglasses ray ban
ph by my BF