MIU MIU VS ZARA: THE DUEL


Pole vist saladus, et mu lemmik jalanõud on suht enamjaolt sellised, mis on kas A) man-repellerid B) noh üleülidised naljanumbrid või C) wayyy too expensive.... Aga ma usun, et saate aru juba, et pole ka seekord erand ja sattusin nende Miu Miu’de otsa. Täielik street style hit ja nüüdseks ka minu lemmarite hulka jooksnud. Igastahes ostukorvi ta hüppas. Kes aga minuga koos oma palka nende alla ei taha panna ja pole nii emotsiooni ajel shoppaja  (sealjuures ka vähem tagant järgi targutaja), siis jah… Tegelt on Zaral ka täiega äge versioon neist ballerinadest. Ühed SIIN ja teised SIIN! A ja Miu Miu'd saate tellida SIIT ja SIIT, küll lisandub postikulu, aga it iz comingg!

Aa ja, et teid ikka korralikult samamoodi istuama ajada siis törts street-style kah! …Tõestamaks, kui lahedad nad on! 


PS1!A, ja mõtlesin, et pole ju tegelt kunagi küsinud, aga võiks - milliseid postitusi te ise tahaksite rohkem näha/lugeda või üldse mitte lugeda, vaid täiega rohkem pilte? Tell me all!


INSTAGRAM LIISAKUSHNIR
____________________________________

/It’s not a secret that I pretty much like shoes that are A) total man-repellers B) a joke C) wayy too expensive. And this time is no special, I ran into these Miu Miu ballerinas. Total street style hit and now my favorite pair of shoe… But what can you do, it jumped right into my shopping bag.. And who doesn’t feel the urge to put their salary behind those shoes, then Zara has really cool versions of them as well HERE and HERE. And if you are crazy like me then Miu Miu is available HERE and HERE

Oh and a little bit street style for you as well - if you weren’t convinced already that those shoes rock socks off!


PS1! I remembered, I’ve never asked what would you like to read and see on this blog? Or not see at all or read a lot? Tell me all!
INSTAGRAM LIISAKUSHNIR