WISH AWAY...


Pole ammu teiega jagand ostusoove… god, see kõlab nagu nats naljakalt Eesti keeles… Aga see selleks. Ostusoovid. Siis. Kuigi hetkel tundub, et ainuke asi mida soovima peaks oleks ju tegelt üks raudpolt kindel vihmavari, siis nagu roosamannavahumaailm ikka, unistan mina roosadest seelikutest ja lakk-saabastest. Aga miks ei? Kolasin netipoodides ringi ja nagu ikka jäi mul silm piirama H&M Trendi. See roosa seelik on täielik to die for. Üks selline jälle kindel ‘’lolli’’ värvi seelik, mis on liiga khuul, et lihtsalt poodi jätta. Hall dressikas ja üldse dressi-trend tänavamoes on täielik hit! Dressikas ja triiksärk + dressikas ja viigipüksid + dressikas ja plisseeritud seelik + dressikas, dressikas, Stan smithid ja over-sized mantel. Minu üheks uueks avastuseks on H&M meigitooted, kuigi ma olen väga truu Lumenele, Lushile ja Urban Decay toodetele, siis peavad nad veits koomale võtma, kuna see Caribbean Crush body lotion on lihtsalt niiiiii hea! Lisaks sellele oskan juba soovitada kindlalt ka linerit ja põsepuna. Mõlemal on super hea pigment ning ei pea 10x üle tegema, piisab ühest korras ja mis kõige parem, lainer ei kulu maha esimese pisardamisega!
Pluss kõigele muule, on mu silmad võitnud ka see Zara lateks seelik täielik no brainer päevadeks, kui ei oska mittte midagi selga panna, aga ei taha nii ‘’kets ja T särk’’ olla. 
Ahjaaa lisaks sellele tegelikult ootab mul draftis üks mõnus pildipostitus, millest ma polegi jõudnud teile rääkida… Eelmine nädalavahetus, kui enam-vähem spontaanselt (2 nädalat ette teada onju spontaanne?) sõitsime Riiga, et täpselt sama spontaanselt peaaegu et mitte midagi teha. Käia muuseumis, kõlgutada jalga pargi pingil, taarutada lõputus vanalinnas ja lihtsalt olla. Vahel peab. Stay tuned babes!

INSTAGRAM LIISAKUSHNIR
____________________________________
/ I haven’t shared any wish lists with you for a long time… Though the only thing I should wish for is a iron-thick umbrella. But like a true believer, I still dream about pink pleated skirts and latex boost. Why not! I looked through e-stores and that is what I found. Pink skirt is absolutely to die for. Again another ‘’weird’’ coloured skirt that looks too cool to leave it at the store. Grey sweatshirt and sweatshirt trend all together is taking off massively, literally you could wear sweatshirt and office white shirt + sweatshirt and pleated skirt +  sweatshirt, Stan smiths and over-sized coat. My new favourite discovery is H&M make-up products. Though I am loyal to Lumene, Lush and Urban Decay’s products I still feel they need to scootch over because this Caribbean Crush body lotion is absolutely amazing! With that I can say that I truly love their eyeliners and blush. Eyeliner can get you trough a proper cry-baby moments + you don’t need to add like 10 layers, one is more than enough.
With that Zara has this amazing black latex skirt that looks perfect for those lazy days, where you kind a wanna wear sneakers and a T, but you actually wanna look cool… so latex skirt is your true companion!
Oh yes! I forgot to tell you… I have a photo post waiting to be published… Last week we went to Latvia,Riga just spontaneously (coz knowing it 2 weeks ahead is still spontaneous right?) to do nothing. Visit museums, sit on a park bench, see the old town and just be. Sometimes you just have to. Stay tuned babes!INSTAGRAM LIISAKUSHNIR