PUFF (MOMMY) COAT


images via KCS Presse RVWENN.com Vogue.com TMZ

Tean, et järgmine statement  teeb mind kindlasti veits ‘’veidraks’’ või noh vähemalt… natukene ‘’imelikuks’’. Sest no iga naine ju sihib ikka sinna naiselikkuse poole, kehasse töödeldud riiided, mis vähemalt natukenegi annavad aimu, et ürbi all on siiski tüdruk… Siis mu maitse on rännanud kuule ja tagasi ja jõudnud mega suurte jopedeni. Ei ma ei öelnud suur. ütlesin MEGA suur. Täiesti minu cup-of-tea, veits normaalsuse piire kompav jope. Ja BTW over-size riided kuuluvad endiselt selle hooaja hittide hulka, ning mis veel parem, on täielikud kooskõlastatud meie ilmaga - am I right? 
Aa,  ja miks RiRi jälle asjasse segatud on? Sellepärast, et tema on üks ja ainuke tsikk, kelle poole võib kindlalt näpuga näidata, sest just temast saigi alguse mu suure-jope-jaht. Eelmine talv pidin leppima küll aseainega, aga see talv olen kindlasti rokkimas selle õigega!
INSTAGRAM LIISAKUSHNIR
____________________________________


I know that the next statement makes me a bit weirdo, but to be fair every woman kind a tries to be a bit feminine and wear figure-pleasing-outfits and stuff... well, my taste has flown to moon and back and landed on those puff-daddy/mommy-coats. And I love it! Thank god, over-sized clothes still rule the scene, cos this is totally my cup of tea. Oh and you are asking why RiRi is here AGAIN, well.. if we are pointing fingers, then she is the one to blame. Last year I was on a hunt to find the exact coat that she is wearing above (the black huge one on the left) and I wasn't successful... This year I am rocking the winter with almost the same one.. And I couldn't be happer!