BAMBI & OTHER STORIES...


Ma polegi vist teile jõudnud rääkida oma eelmise aasta patustamistest… Aga jagatud mure on pool muret eks? Või midagi sellist. Ühesõnaga need, kes mind Instagrammis jälgivad on kindlalt näinud, et lisaks sellele et armastan kohutavalt igast krõpse ja friikaid (BTW! enam mitte niii vägaa!!!), on üheks vist suurimaks paheks käekotid. 
Ning nagu õige addict ikka, valisin endale ikka eriti hea kraami patustamiseks - Givenchy Bambi koti ning natuke hiljem liitus Chloe Drew. Ja ma ütlen, et ma absoluutselt ei kahetsee ka! Kuna nüüdsest olen ametlikult trenni-tegijate nimekirjas, siis mahub kogu mu krempel ära ideaaalselt Givenchy’sse ja rohkemgi veel. Plus Chloe mis noh.. jahm. Ühe käekoti-gurmaani täielik nõrkus. Nagu jutud külapeal käivad, siis whats the point of earning money, when you cannot spend it?INSTAGRAM LIISAKUSHNIR
____________________________________/Confessions of a proper handbag-junkie. My two newest editions to my crew Givenchy and Chloe Drew! Like they say, what’s is the point of earining money, when you cannot spend it?


Kommentaare ei ole

Postita kommentaar