EVERYDAY RED


Heya! Mõnusat esmaspäeva teile armsad! Olen oma puhkuse täiesti läbi (ja nüüd juba ka töööööl!) ja lõhki ära ära nautinud, mida vist isegi näitab see, et USA’s olles ja tagasi tulles, pole ma siia ühtegi kriipsu maha jätnud. Tõsi. 
Aga Kuidagi hea oli ennast kõikidest töökohustustest ja huvidest ja projektidest täiesti ära lõigata ja vahelduseks mitte midagi teha. Tavaliselt ma enda arus ka ‘’ei tee’’ midagi, aga see tähendab siiski seda, et möllan näiteks InDesignis mõne plakati kallal või töötan mingi menüü kujunduse kallal või kirjutan meile ajakirja tõttu… See ei ole ju puhkus? Selle asemel lõikasin ma ennast korraks kõigest ja võtsin ette raamatud, mida ma olen ostnud kokku ja hakkasin lugema ja lihtsalt tegin väikestest asjadest listi, mida ma olen alati tahtnud ära teha, aga kuna teistel töödel on suurem prioriteet, siis lükkuvad need vabse kuskile taha nurka.. A’la #funfact mul on mingi kiiks, et ma tahan, et kõikides raamatutes, mis ma ostan oleks sees kust ma sain selle? millal? ja loomulikult ka minu enda nimi - sest laenajad kunaaagiii ei mäleta muidu. #nerdalert. Ühesõnaga maakodus on kõik märgistatud + samuti mu polaroidi pildid mis ma NY’s tegin said kuupäeva ja asukoha peale ja maandusid albumisse. Väiksed asjad, aga jube õnnelikuks teevad! Hehe!
Igastahes lisaks sellele, et ma siin veitsu teile #funafact’e jagasin on siin ka mu üks maailma vabam look. Ehk see kõikse argipäevasem riietus. Püksid on ühelt minu maailmalemmikuimalt bf teksade brändilt G-Star Raw’lt, keda varem võisite leida täitsa nende oma poest Draamateatri vastast, siis nüüd leiate neid Kaubamajas(jah, vanemad lugejad mäletavad, et kunagi töötasin ka mina selles brändis jehuu!). Kuigi ma ei ole teada tuntud teksadesse investreeija (pigem siis kingad ja käekotid ilmselgelt), siis need püksid on ühed erandid kuna tean, et bf teksad on ühed need mille juurde ma tulen tagasi pea iga hooaeg. G-Stari mudelid on enamjaolt ka sellised, mis oma välimuselt ja disainilt lubavad ennast transfeerida ühest aastast teise nii, et soovitan sooojalt!

INSTAGRAM LIISAKUSHNIR
____________________________________Heya! Hope you're having a lovely Monday! My vacation is so over and done and I am fully back at work and for once I feel like I truly had a vacay. You can probably understand that from the fact that I have been M.I.A from here since the #stormStella. But for once I decided that I need a vacation like everybody else.. What I mean by that is, that I usually still answer e-mails, work on Indesign and just scribble around, which is not actually a vacation it is till work for my brain and that is why I took time off the first place.. So I decided to read some books and just do the little things that I normally don’t have time to do.. Like #funfact, I have this weird obsession that all y books have to have the date that I bought it, where I bought it and my name in it (as the people who tend to borrow never really know that it’s mineeee! haha). So I finally let my OCD fly and finished with my books and even Polaroids from my trip found a place in a proper album. These are the little things that really makes you happy! At least the OCD-ones..
Anyways, as I am laying some #funfacts on you, here is my most casual look of them all… Or at least the outfit that I’d wear everyday. These jeans are from my favourite jeans brand G Star RAW, who my older readers might now - I worked for - and still love them!
Although, I am not known for investing into jeans and stuff, I literally highly recommend you do that for these jeans - IF - and only IF - you are BF jeans addict like I am. You can wear these jeans every season and can get away with them. Their design and quality are so good that they last for so many seasons - I’ve had mine for almost 5 years?! So go get yours! #GstarRAW


I am wearing // shirt Zara / jeans G-Star RAW / boots Asos
 

Kommentaare ei ole

Postita kommentaar