#SATURDAY

(soz guys, this post is only in Estonian)

Laupäev on enamasti täielikult MINU päev. Ehk et suhteliselt 8/10 korras sõidan ma alati maale ja laupäev kuulub enamast kirjadele vastamiseks ja Bloglovini läbi skrollimiseks ning ka mu uuele harjumusele - Youtube’ videode vaatamisele. See on see koht, kus te kindlalt juba loete ridadevahelt, et jagan teiega oma kolme lemmikut.

YOUTUBE / CLAIRE MARSHALL

- Võib olla, et vana nimi teie jaoks selles Youtubesfääris, aga minu jaoks täitsa uus. Ma mainisin varem ühes postituses kuidas mu täielik girlcrush on Rachel Nguyen (blogija/youtuber/girl crush), siis seletuseks Claire on üks ta sõbranna. Seega you get why I like her. Täiesti toored kaadrid, aga  siiski väga stiilipuhtad ja ning tema viis suhelda on kuidagi nii, et tekibki tunne, et see on Facetime ja ainult sinuga. Ja muidugi tsikil on täiega hea huumorisoon ja stiil/kodu etc.BOOKS / NASTY GALAXY / CITYPACK GUIDE TO NEW YORK / I NEVER KNEW THAT ABOUT NEW YORK

- Raamatutest hetkel väsitab mu kapipealset uus Sophia Amoruso raamat ‘’Nasty Galaxy’’. Kindlasti kõlan nagu iga teine basic white girl , aga tema eelmine raamat ‘’#GIRLBOSS’’ oli ausalt da bomb. Lugesin seda eelmisel suvel just, siis kui ma olin kuskil sellise kohapeal oma mõtlemisega, et vana ei meeldi ja uus tundub hirmutav. Ning tema see ‘’just wing it’’ mõtlemisviis puges mulle täiega naha alla. Sest lõppude lõpuks, mis sul kaotada on kui proovid midagi sellist mida varem pole teinud. Tegelikult ju mitte midagi. Kui ei meeldi, siis tee midagi selle jaoks!

‘’Citypack guide to New York’’ koos ‘’I never knew that about New York’’ on ootamas järge, sest juba järgmine esmaspäev lähen puhkan linna müras jällegist. Kuna põhilised turistikad on meil nüüdseks vaadatud, siis viimane raamat on just selline, mis viib sellistesse kohtadesse kuhu tihti giidid ei vii.INSTAGRAM / @SONGDANI / @DOINA


- Esimest nime teate kindlasti juba Aimee Song’i läbi, sest Dani on tema õde. Kuna ma Instagrammis üritan neist nö kommertsblogijaid mitte jälgida (jash, Chiara Ferragni unfollowsin ma päris pikalt), sest see nö isikupära kaob ajapikku, kui ükshetk kõigil olid mingid samad baasasjad mida nad nö postitusest postitusse pidid kandma ja see kuidagi ei toiminud minu silmale... Aga nüüd taasavastades maastiku, leidsin ma Aimee kõrvalt Dani, kelle stiil on mõnusalt ghetto-bohemian-chic, täpselt selline LA viskan-peale-lähen-välja tüüpi. Ja mõnusalt vimkaga. Kuigi ei saa salata, et ka tema kuulub sinna basic-asjade grupeeringusse on tal siiski omanäoline lähenemine.
- Doina Ciobanu on mu uuusim girl crush. Jah see läheb sinna rööviks-tema-kappi-listi täielikult. Nagu mu bf kirjeldaks veidrus-veidruse peal. Aga mulle täiega meeldib! Parajalt veider.


- Lisaks neile kahele on üheks lemmikuks ka @alwaysjudging ja @erinfoster, kelle instastory'd lihtsalt on geniaalsed. Cracks me up everytime!


Kommentaare ei ole

Postita kommentaar