THE LOW POINT


/Everytime when I reach the point when I say  ''yeppers I'm done with blogging'' and can finally make peace with it, someone surprises me with a collab and then I realise quickly that, nope I really like what I am doing and no way I'm gonna stop. And what droves me to this ''deep dark end'' is that I am really iffy about my outfit photos.. yes I do personally like then, but I do occasionally like the casual ''me walking around the city'' type... Maybe I am making wayyy too crazy outfit photos and should settle for something much more simple.. I know 1st world problems.. But hey, let me know!
.. Also talking about the rut, it pretty much started right after USA trip and it's been so hard to get back on track... But to be fair this time I really have to thank Polhem PR and Madara, they kind a like have this six sense so that everytime I reach my low point they come to pick me up!
Huh, but not to make this post such a snooze-fest, I'll show you one of my fav outfits. I do have to say that when we were taking these pictures, it was not proper for this weather and you should definitely imagine + 15 degrees and a quiet wind free day... Just to paint you a picture...INSTAGRAM LIISAKUSHNIR
____________________________________Igakord kui ma peaaegu jõuan oma mõtetega sinna, et ei enam ma blogi ei pea ja peaaegu suudan endas juba sellega leppida, üllatab mind keegi mõne põneva koostööga ja ma jälle mõtlen, et ei, tegelikult mulle meeldib see mida ma teen. Mis mind sinna ‘’musta auku’’ tõmbab on tihti see, et ma vahel mõtlen, et äkki ma teen oma pilte liiga keeruliseks.. Sest ka mulle meeldib salvestada khuule pilte arvutisse ja pärast sealt inspi nämmutada seega am i cool enough? Või peaks põnevate asukohtade asemel piirduma linna tänavatega? Let me know… Igaljuhul, see ‘’must mõte’’ peatus mu peas juba USAśt saati, justkui ‘’reisihalvatus’’ ja kõik tundus jumala mõttteetttuuuuu pärast seda ja kuidagi ree peale saamine oli ekstra raske… Minu vaikselt siia imbumise eest pean ma tänama kindlalt Polhem PR ja Madarat ühe megamõnusa pick-me-up kingi eest, mis ajas mul rattad alla ja uuesti tegutsema - nad justkui nagu teaks millal mul see low point on.
Aga, et vähe rõõmsamal noodil viskan ma teile siia ühe oma lemmar outfiti.. Pean tõdema, et sellel hetkel kui pilti tegime, siis ei olnud see kindlasti kõige ilmastiku kindlam riietus ja parajalt külm oli… Aga kujutage teie ette taustaks 10-15 kraadi sooja ja päeva ilma tuuleta..


wearing // coat hat jeans H&M / dress Zara / bag Steve Madden / boots Asos

2 kommentaari

 1. Pliis ära lõpeta :D Su pildid on just nii lahedad, nii teistsugused ja ei ole mingi basic monokroomne suurlinlik stiil. Külmal põllul õlgkübaraga on väga lahe :D

  x
  selfmadeblog.ee

  VastaKustuta
  Vastused
  1. aw, tänks seda on hea kuulda, vahel omad mõtted viivad nii pimedasse nurka, et hakkad kahtlema! aitäh sulle <3 :)! x

   Kustuta