SPRING WAVE


/ Finally weather is almost warm enough so that you could ditch the layers and leave them in the back of your closet. Even though I still remain a bit sceptical (*wearing boots all-day-errrryyyday*), it still feels that spring is somewhere around the corner. 
As I am slowly getting back to my daily routine, I try to do it as comfortably as possible, wearing my go-to store Zara’s shirt. Probably one of my faves that I’ve purchased this spring. It has this seasons IT-detail - ruffles AND is comfortable enough just to throw it on and walk out!

Lõpuks ometi on ilmad juba parajalt soojad ning suuremad kihid saab lükata juba kapi sügavustesse. Kuigi ma olen veel parajalt skepiline (*liigub ringi saabastega*), siis siiski tundub et asi hakkab vaikselt looma. Kuna ma olen just tagasi oma tavarutiini suundumas, siis üritan seda teha muidugi ka kõige mugavamal viisil. Kuna Zarast on taas saamas mu go-to pood, siis ei ole kindlasti üllatus, et tänase postituse ‘’tähelepanuvõitja’’ on ka pärit sealt. Mugav ja täpselt siuke paras IT-pluus oma hooaja oluliseima detailiga - volangidega. 
FIND ME ON INSTAGRAM LIISAKUSHNIR


I'm wearing coat  H&M trend / blouse Zara / sunglasses eBay / totally wrecked jeans NewYorker (that's what 2 years of nonstop wearing does to them) / boots Asos

4 kommentaari

 1. Täiesti uskumatu, et need pildid on tehtud Eestis ja mitte LA või kuskil sealkandis! Nii lahedad! Ja need prillid on ka megacoolid!

  selfmadeblog.ee

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jaaa! Peaagu, et naaberküla kraavis, kui nii öelda saab :D! Aitähh Sulle armas <3 xx

   Kustuta
 2. Kes on fantastiline fotograaf?

  VastaKustuta