HAY QUEEN

(soz guyz atm this post is only in Estonian! Coming soon!)

   FOLLOW ME ON INSTAGRAM LIISAKUSHNIR

Kuna ma olen pea kaks nädalat ajast maas st blogi-ajast maast, siis teen teile kiire järelveo praegusesse hetke… Korter/kodu - l-õõ-pp-uuu-k-s jõudis korterisaaga lõpule ja me kolisime wuhuwuuu! Endiselt tundub nagu varsti peaks õigesse koju tagasi minema, sest see ei ole veel nii oma, aga aeg aitab selle vastu.
Töö/hobid - võttis paar nädalat mu kerest kõige viimase, mis paratamatult pani mu unetunde järgi tegema.. Ma isegi ei mõtle lihtsalt päevatööd, vaid need projektid millesse ma ennast tihti peale mässin, ärgates kel 4 ja jõudes koju 22:00... St, suvekuud pluss, siis paar enne, on aeg millal ma olen täielikus graafilise disaini modes ja tõttan Lahemaale, Viinistule appi oma ''kunstimeelega''. Mis on muidugi täielik blisss, aga tõsimeeli pean ütlema, et vahepeal peab oskama aega maha võtta endale. 
Kunas need kaks aspekti, kuidagi dirigeerisid paar nädalat mu kogu mõistus ja kere, siis lõpuks ei olegi ühtegi kanalisse miskit anda.. Seega ei oska ma muud teile öelda, kui jagada teiega vana head retsepti, mida ma jälgin - kui ekraani taga pole hästi, siis pole mõttet ette ka tulla näitama, et on… Noh see vana hea sotsiaalmeedia trikk, ain’t for me! Seega oli see kahe nädalane neti-puhkus-kõige-puhkus justkui välja puhkamiseks ja patareide laadimiseks ja kuidagi suvega sina-peale saamiseks. A mis veel parem sisutootmiseks, sest ega me kaamerat maha ei pannud… vastupidi!

Niisiis selle postituse ‘’keskmes’’ on mu kevade/suve üks lemmikumaid kleite mida ma olen vist kandnud igatepidi võrkpluusi, võrksukkade, ilma pluusi, ilmas sukkadeta, kübaraga, kübrata, kingadega, saabastega - you name it! Täiesti ausalt, üks mugavamaid! 

dress H&M / hat H&M DIVIDED / choker ZARA

 

1 kommentaar

  1. Such beautiful photos! Love your blunt cut hair with this straw hat too. Almost makes me want shorter hair! Almost. :)
    xx Jenelle
    www.inspiringwit.com

    VastaKustuta