FOLK I


... as I said in the beginning of the summer I think Viru Folk is the one event that brings everything good together. Even thou it was Finnish year, I have to admit, preconceptions took the best of me and I thought that this year wouldn't be as good as previous ones... But as per usual, I eat my words and have to say that it was AWESOME! I'll try to show you some pictures from the festival itself aswell soon so you'll see how cool it was!
And about the outfit - due to the fact that it took me so long to upload the outfit photos, the coolest sweatshirt ever has already sold out but as they say, if it's good, it'll find it's way back!
.. Nagu ma juba suve alguses rääkisin üheks suureks suve ürituseks loen ma ikka ja jälle Viru Folki, sest see toob kõik hea kokku. Korraga. Kuigi Soome aasta, pean tunnistama, korra tekitas sellist ‘’harimatu’’inimese ohmaiteakasonminumaitsemuusikatkah?, siis nagu ikka söön ma oma sõnu isuga ja ütlen, et tegelt valmistasid head meelt päris mitmed esinejad. Kuigi vihm üritas head vibe päris mitmel korral maha tõmmata, ei saa siiski mitte midagi negatiivsetooni külge siduda yay! 
Btw üritan teieni tuua mingi hetk ka melupildid, kui ma need mitusada olen läbi tuuseldanud… aga kaua tehtud kaunikene, saan lõpuks teile näidata oma outfitte.. Kuna ma muidugi praadisin niiiii kaua selle riietuse piltide üles laadmisega on see dressikas ilusti välja müünud onlinest ja ka poest, aga kel janu sel jalad! seega loodame, et hea asi jõuab tagasi neti-letile! 
Aaaa ja nagu ma ütlesin, ilm oli nagu ta oli, siis pidin sõduri kombel oma ‘’Apli3’dega’’ (that joke never gets old) alati valmis olema kõigeks - soe, külm, vilm - all covered!

what i wore : sweatshirt H&M TREND (sold out atm) / slipdress H&M (SIMILAR HERE) / hat H&M / bag PINKO  

1 kommentaar