WHEN IN DOUBT, MONOCHROME


More and more I find myself standing in front of my wardrobe and thinking I have absolutely nothing to wear. Which is obviously a lie, even though I did a major clean out in my closet and put half? of it on sale, I still have stuff to wear. Thankfully, once again my misplacing clothes in the past kind a made a surprise for the present me and I found this cool suit that I scored from H&M summer sale.
Total no-brainer for mornings. My favourite item mesh-shirt is obviously not so work-friendly, but during a typical weekday I mix this suit with a band shirt or just plain white T. Easy, I'm telling you!


Üha enam leian ennast hommikul garderoobis mõtlemas, et absoluutselt ei ole mitte midagi selga panna. Mis on tegelikult ju vale (olenemata sellest, et olen halastamatult tühjendanud oma kappi ja viinud paljupalju riideid ja saapaid ja jalanõusid Sarapuu kirbukasse - box163), sest hoolimata kõigest ei peaks ma tundma hommikul, et nüüd tõesti pole enam T-särki ka mida selga panna. Õnneks tervitas mind esiku stangel see lahe leid suvisest H&M sale'st - burgundy kostüüm? See kõlab natuke nagu Halloween... eem ülikond siis. Täielik no-brainer hommikuks. Hetke täielik obsess on mul kindlasti võrk-pluusidega, aga üritades tööl siiski mitte nii piiripeal elada, miksin seda kokku bändisärgiga.

wearing everything from H&M 


Kommentaare ei ole

Postita kommentaar