BLACK ON BLACK ON BLACK


/ Hey-hey! I am totally on a vacation-mode. Thou a week seems like wayy too little, but I feel like it is perfect as I can plan my vacay in March when I am going to US againn!! Which I cannot wait! Plus like a grown up I am trying to get a hold on my expenses and try to find a place to sell my clothes so that they’d get a new and loving owner rather than sitting on the bottom of my self. Plus I am ahead of my new years resolutions, pretty much rocking the gym everyday, which I am super proud of - guys, it took me 3 years of pep-talk to get me back on track, so applause would be okay. And if that was not enough since then I’ve managed to get two people into exercise as well, kind a staring a movement right there aren’t I. 

But about my outfit. As sometimes are a bit more tomboyish than others plus it is rather cold outside (STILL!), I tried to dress a bit more quirky. Slip-dress + band T shirt is so old news, yet slip-dress + band T shirt + net-shirt. Well that’s another level! Plus if you add the bikerboots it pretty much saves you from being frozen AND you look cool.

PS! I added the search box underneath the page so you could search my old posts and reminisce! Love, xxx
INSTAGRAM LIISAKUSHNIR
____________________________________
Hei-hei! Olen täielikult puhkuse lainel. Paar päeva olen üritanud ‘’põigelda’’ sellest tundest, sest tean et nädal puhkust on nagu kerge õrritamine, saad ennast nö käima ja juba suundud töösse tagasi. Aga õnneks on mul juba Märtsi kuusse lükatud üks mõõõõnus USA trip, seega on see nädal hetkel täielikult tegelikult ära kulunud. Vaikselt üritan suure inimese kombel ka oma kulusid ja tulusid (hkhkm riided) majandada, ehk et üritan järjekordselt leida mõnda toredat kirbukat, kus enda riietele uut omaniku leida - kui keegi teab/teeb või korraldab! Hüüa - üks poodlemisprobleemiga Liisa sooviks väga oma kraami letile laotada! 
Lisaks meeletule kraamimisele on viimase aja üheks suurimaks saavtuseks olnud ka trennis käimine. Ma olen täiega uhke enda üle (ennast kiitmast ma ei väsi! höhö), sest 3 aastat hooguvõtmist on tõesti vilja kandnud and I am doooinggg it! Ühesõnaga panin lõpuks enda sõnade taha teod, ehk milleks vinguda, kui ise selle kallal vaeva ei näe? Niisiis, tugevam tervem ja miks mitte ka trimmis mina - siit ma tuleeen! Ja stating the obviouse juuube hea tunne on küll pärast trenni, hetke seisuga olen suutnud samale lainele meelitada veel kaks inimest, nii et rewarding on see kogu protsess igatepidi.

Aga riietusest. Viimasel ajal viskab sisse sellist parajat tomboy teemat ja kuna on ka parajalt külm siis mängin ma asjasse ka sellise ‘’praktilise vimka’’. Ehk et slip dress x bändi T särk on täiega vana teema… slip dress x bändi T särk x võrkpluus - !!!. Lisaks sellele ei tee paha ka muidugi üks ilmastikukindel talvesaabas aka bikerboots seega üks megalihtne ahh-ma-ei-viitsi-mõelda riietus ongi sündinud!


BTW! Lehekülje all keskel on nüüdsest ilutsemas ‘’SEARCH’’ kast, mille üle ma olen ilmatuma uhke, sest see costum template siin ei tahtnud ühtegi võõrkeha omaks võtta + ei lasknud mul miskipärast postituste ajalugu panna ega midagi. Ühesõnaga väiksed rõõmud, mis loodetavasti teevad selle keskkonna siin hõlpsamalt käsitletavamaks.

 
wearing opening ceremony hat / dress h&m / net shirt + boots h&m divided / coat h&m trend

get the look: