POLHEM PR SS17

(Sorry my darlings, this post is only in Estonian!)

Hei-hei! Mõnusat laupäeva teile ja jah, teie silmad ei peta. Ma teen postituse pühapäeval! Kunas terve eelmine nädal olen ma juskui kerges une-koomas olnud, ehk et igapäev lõppes kodus koheselt voodisse prantsatamisega, siis postitus mis pidi teieni jõudma tegelikult teisipäeval/kolmapäeval jõuab nüüd! 
Nagu ikka mul pole kombeks head asja ainult oma teada hoida, siis jagan ma teile oma mõnusat pärastlõunat Polhem PR’s kevad suviste kollektsioonide keskel. Olen teile vist juba tuhat korda rääkinud, kuidas Polhem on nagu korralik meka, kus on kokku saanud üks suur punt vägevaid brände. Seekord võitsid minu südame Madara (ülla-ülla eks?!), Lush, nende riiulitel uus brand It’s Skin (millest ma plaanin teile mingi hetk veel rääkida), Stockman, Rimowa ja Hansaplant.

Esmana ukse juurest juba paitas mu silmi ja nina mõnusate värvide ja lõhnadega Lush, kes seekord oli väljas oma valentinipäeva kollektsiooniga. Eriti lahedaks leiutiseks pidasin ''Kiss me quick'' dushigeeli, mis saab vist üheks mu suviseks festivali lemmikuks. Ei võta üldse ruumi ja lõhnab ülimalt hästi! Mida veel tahta!


Maadaaaraaa! Bränd mille juurde lähen ma alati naerunäoga, sest nagu ma teile SIIN ja SIIN ja SIIN olen rääkinud, siis tegemist on ühe minu lemmikuga. 
Nagu te juba teate, siis üritan ma vaikselt üle loodusliku/loomi säästvale-päästvale kosmeetikale. Pean muidugi tunnistama, et kahjuks pole veel igapäeva kosmeetikaga nii kaugele jõudnud, aga ma usun et see, et ma poolel teel selle protsessiga olen, on juba pool võitu. 
Ühesõnaga, saime silmad peale panna ja ka Polhemi ärahellitava goodiebagiga ka kaasa, uue Madara toote Smart Antioxidants päeva kreemi, mis lubab ajast tagasi viia ja teha veel rohkem imesid esmaste vananemismärkidega. Win-win-win.


Stockmanni kodutooted olid kindlasti minu puhul on-point, sest olen pooleldi kolimas juba ning kõiksugused koduteemalised jubinad-nudinad on nagu rusika silmaauku.


Rimowa! Rääkides rusikast-silmaaugus, siis kuna kuu pärast lendan ma taas kaheks nädalaks puhkama New Yorki, siis olen ühe hea suure kohvri otsingul kohe kindlalt. Silmad panid peale nendele ilusatele klassikalistele hõbedastele kohvritele, mis näevad täpselt välja, et kannad rahvuslikuaaret kaasas ilma, et oleksid osa Indiana Jonesi võttetest! Ülimalt stiilsed!


It's Skin, on kindlalt bränd, mida ma tahaks katsetada. Nad on kuulsust saanud oma seerumivaliku poolest, aga ega kosmeetikaliin ei jää kindlasti üldsegi mitte maha. Muide SEDA seerumit olen juba proovinud ning ma ei tea kas see on juhuste kokku langemine, aga imesid tegi ta küll mu äkiliselt põletikuliseks muutunud näoga. Juhus, ma usun et siiiski mitte?