212


Hei, siit kaugelt Ameerikamaalt. Kuna minu ja Tallinna aeg on nii erinev, siis ma olen pikemat aega kogunud hoogu nende piltide najal, et millal ma need siis nüüd üles lükkan. Sest südaöösel pole ju mõtet postitada ja samas ka kell 5 hommikul ei usu, et keegi teist kah siin kondab.. Ühesõnaga nüüd, kell neli tundus õige aeg.
Kuna ma seekord olin targem ja võtsin arvuti kaasa, siis üritan teiega jagada seda siin ja seekord ka üles saada mõned outfiti pildid. Iroonilisel kombel on siin täiega palju külmem ja nagu te kindlasti teate tormas üle siit #stormstella, mis jättis linna paksu lumekihi alla ja tõi kaasa ebamugavad miinuskraadid, mis omakorda tähedab sinisilmsele blogijale kahjuks seda, et igapäev möödub suurte riietekihtide all. Ehk siis outfiti piltide organiseerimine ei ole mitte lihtsate killast.

Igastahes siin on mu #stormstella üleelanud outfit!INSTAGRAM LIISAKUSHNIR
____________________________________


Hey-hey, from New York! Here are some pictures from Monday, when we ''survived'' #stormstella. Well, it is not actually surviving as it is a regular weather for Scandinavian people during winter. But to be fair, the city was completely dead and there was nowhere to go. And as the weather continues to be cold, for a blue-eyed-blogger like I am, there is actually no chance in hell I take off my million layers of clothing haha. But I'll continue to try my best and take some outfit photos. 
Anyway here is the #stormstella surviving outfit!

WEARING / SCARF ACNE / COAT H&M TREND / BAG 3.1 PHILLIP LIM / DRESS H&M / SHOES OVS