I WISH I WAS A LITTLE BIT TALLER, I WISH I WAS A BALLER...
Finding motivation during spring must be the hardest - at least for me, and what is the best way to get motivated - shopping?! Yasss! I can't guarantee that this method is curing everybody, because its known to cause (sometimes) a unreasonable spending and ramen noodles 'til the next payday - well, at least you look good (okay, that was a bad joke, kids don't try this at home).
Anyways, here are some motivating pieces of clothing to get you going for this season!
Kevad-motivatsioonikriis on kindlalt teemas mu jaoks ja mis on parim peletaja? Poodlemine?! Daaaaa! Muidugi ei saa ma garanteerida selle ravimeetodi toimimist, sest kõrvalmõjud võivad olla üleliigne krediitkaardi nuumamine ja kuulõpuni pakinuudlid - aga samas, sometimes you win, always loose - vähemalt näed fäb välja (joking, kids don't try this at home)
Igastahes, siin on mõned motiveerivad riidetükid minu poolt selle hooaja avamiseks. Kuna kevad on hetkel käes, ja kõvaks teemaks on üleilma muster-mustri-peal, siis kimono on kindel vastus sellele ülesandele. Hetkeseisuga ruulib minu jaoks kimonode valdkonnas Zara, kuna pakub nii lühemaid, kui ka pikemaid versioone ja väga khuulide mustritega (kui see postitus nüüd üles läheb, on minul juba üks selline kapis olemas!). 
Aa ja selle trendiga käsikäes käivad kindlalt need lindudega mustad püksid..  
Teiseks mitte vaibuvaks trendiks on kindlalt Hugh Hefneri laadsed loaferid aka Gucci’d! - 
mille lahedaid high-street variatsoone leiate H&M’st SIIT - need kuldsed on kindlalt MUST HAVE!
Ning, jess.. aah nou..Ikooniline Vabariikliku partei kandidaadi müts, mis originaal kujul, on tegelt khuul lihtsalt noh, you know - not impressed - on saanud palju khuulima kuju. Aa muidu, kui hästi otsite või kui olete juhuslikult New Yorgis - Strand bookshopis, siis võite veel leida selle mütsi siukse sloganiga nagu ‘’Make America read again’’ - kahjuks mul endal tol hetkel oidu ei olnud, et see endaga kaasa võtta.
Neljadaks, kutsun kokku/kaasa noogutama kõiki kella sõpru - sest how cool is that watch! Kellel samamoodi meeldib see Apple watchil kella näitav Miki, aga ei taha eelarvest välja minna - mul on lahendus - Disney Mickey kell - ütlen ausalt, et mina juba telllisin endale ja 24 aastane laps pole olla pole mitte mingi häbi asi! Denim jaki jahil olen ma olnud juba samuti suhteliselt pikemat aega, olgugi, et enne ma ei teadnud, et tegelt jakk mida ma tahan on roosa! Täielikult saadaval nii e-poes, kui ka sinu kohalikus H&M’s (raudselltt!). 
Ühesõnaga, need on mu paar-viis poodlemise õigust siin!