BETTER LATE THAN NEVER...


The amount of times I get asked why and where am I from (because of my last name), sounds a lot like Russian name? Well, I can always calmly say that yass, my roots go back to Belarus... And then follows the typical question ''but you don't look like it - blue eyes, blond hair - and where's the stereotypical bling?''... Well guys, here is the bling! Loook a thatt! It is my absolute favourite item from H&M Conscious Exclusive. And I can say that it was a love from the first sight!
A ''little bit'' vain, but to be fair those comfy ''alpi 3 boots'' (like my bf nicely puts it) take the shine down a notch ... and ofc my all time favourite Amish hat from last summer as well! 


Have a good Midsummer guys!
Kui mu käest küsitakse tavaliselt mu veidra perekonnanime kohta, et see kohe mitte ei kõla nagu Eestimaiselt… et kust kohast ma siis päriselt pärit olen? Siis saan alati rahuliku südamega üllatada, et tegemist on slaavinimega, ehk otsad ulatavad Valgevenesse… Ja siis muidugi järgneb ajatu küsimus, et üldse ei paista välja ju - sinised silmad ja heledad juuksed ja kus on stereotüüpiline bling?!.. Siis siin on see bling! Nooo vaadake, kuidas see kleit sädeleb! Absoluutselt lemmik asi H&M Conscious Exclusive’i nimekirjast. Võin öelda käsi südamel, et kui esimesi pilte nägin oli mu süda juba selle kleidi poole tuksumas. ''Veidike'' edev samas jällegist toovad mugavad ''alpi 3'd?! ''(nagu bf'le meeldib hellitavalt öelda) outfiti täiega maa peale tagasi.. noh ja mu ajatu lemmik juba eelmisest suvest mu Amishi müts! 

A head Jaani armsad!


GET ITMES HERE:

   


 

Photos by Mihkel Allemann