A** SAVERS
Minult on päris mitu korda uuritud mu juukse värvi kohta - kes on mu juuksur ja mis toon ja mis hooldus? CC kreem või puuder...  Seega siin on veel viimased kõva häälega kuulutamata saladused, mis puudutavad mu juukseid ja meiki. Ilublogija rolli ei võta, aga saan ausalt siiski ära rääkida enda peal testitud lemmikud. 


COLOR MASK PLATINUM

Kuna ma olen viimasel ajal teadatuntud laisk ja juuksuri tooli puudutasin kuskil rohkem, kui pool aastat tagasi, siis olen võtnud täielikult ohjad enda kätte. Ehk, et küsimus kuidas mul selline juuksevärv on ja püsib? saab siit vastuse.

Ma olen päris paljude halbade juuksevärvidega kokku puutunud ja laul ''Kollased juuksed rohekas kleidike...'' oli praktiliselt mulle kirjutatud, koos muidugi vahepealsete siniste juustega, mis oli ka üks über-feil minu amatöör juuksurikarjääri juures.. Siis nüüd olen ma skeemi läbi hammustanud. 
Minu üheks lemmikuks on see sama mask. Teen seda umbes 2x nädalas (st igakord kui ma juukseid pesen). Ja tõsimeeli tõmbab see selle klassikalise pakivärvi munakollas maha. Loomulikult kasutan sinna juurde veel ka palsamit...

PS! Saadaval Kaubamaja Ilumaailmas!
MAYBELLINE LASH SENSATIONAL MASCARA

Ma olen truu olnud pikalt Benefit ripsmedushidele, kuid pidevalt erinevatel Instagrammi piltidel figureerinud Lash Sensational Mascara tekitas mus siiski uudishimu.
Ja täiesti erapooletuna lähenedes võin ausalt öelda, et see on oma kiidusõnu väärt. + kui sa ei ole igapäevane ripsmedushi kasutaja, siis võrreldes kallimate brändidega ei pea kartma et pärast esimest avamist on see nädala lõpuks kuivanud.
Ps! Saadaval pea igas toidupoes, ilupoes, kõige poes.MÁDARA CELLULAR REPAIR  


Mitmed sõbrannad, kes juba 25nda lävepaku on ületanud on justkui ühest suust lausunud, et 25 on just see aeg kui peab hakkama neid ''vananemisvastaseid kreeme'' vaikselt noolima. No okei. Ma veel ei võta omaks seda, missest  et 24. august ma ju isegi ühinesin sama rümitusega saades veerandsada. Aga kuna minu otsaesine räägib teist keelt ja ''mure''kortsud on seal matkamas juba aastast puberteet, siis otsustasin minagi, et annan võimaluse ühele väiksele abimehele. 
Ja mul on hea meel, et seda tegin. Kannatlikus/järjepidevus viib sihikindlusele nagu targemad on varem öelnud ja tulemus tuleb! 
Kindlasti ei saa öelda, et kohe maagiliselt oled beebinahaga ja sünnikaalus, aga tasapisi leeveneb ka kõige jässakam murekorts!

Saadaval Tallinna Kaubamajas ja www.madaracosmetics.ee 
 JOHN FRIEDA COLOUR RENIEW 
TONE CORRECTING CONDITIONER
SHEER BLONDE

... kuulub ka minu rutiini juurde just siis kui kasutan seda sama eelnevalt mainitud maski.  Jätab juuksed täielikult
pehmeks ja ilusaks läikivaks ja uskuge või mitte... see
pool aastat tagasi, kus puutusin kokku proffesionaalidega, kartes
et mu pead ootab täielik 0-tõmbamine, sain hoopis
teada, et mu juuksed on paksemad ja tervemad, kui kunagi varem?!
Nii, et võta näpust! 

PS! Saadaval Kaubamaja Ilumaailmas! (ja ühel
imelisel korral leidisn seda Lõunakeskuse Coop'ist!)


 LUMENE CC COLOR CORRECTING CREAM

Ma arvan, et see CC kreem jääb minuga vist eluks ajaks. Ma olen küll proovinud mitmeid erinevaid, erinevatest hinnaklassidest, kuid mitte miski ei anna Lumene mõõtu välja. Täielikult lemmik kombo annab see koos mu Madara SOS lemmik kreemiga, sest see on mega kerge näol nii et ka kõige tummisema õhtumeigi puhul ei ole tunda maski näos. Ning kui juba reklaamitööga alustasin, siis katab niiiii hästi, et ka kõige raskemal päeval on tume tõestusmaterjal silme alt kadunud. Aa ja muidugi antud fakt on ilmselgelt indivuduaalne, aga sobib valatult mu näonaha värviga. Nii, et julget proovimist!


Saadaval KINDLALT Tallinna Kaubamajas!
Ps! Postitus pole sponsoreeritud Tallinna Kaubamaja poolt - nende ilumaailm rokib lihtsalt!