LIKE, REALIZING STUFF

(sorry this post is only in Estonian!)

Eelmine postitus kilkasin naiselike mõjutustega, aga seda postitust põhjendab vast see, et need pildid on tehtud siis kui August oli veel käega katsutav.. St tomboy-stiil oli veel rohkem kui veres. Muidugi ei ütle siiani ära Vans x seeliku kobost, sest mugavus enne kõike, aga kleit ja king ei ole enam nii Narnia, kui varem tundus.
Kusjuures natuke naljakas, et just leidsin aega siia kirjutamiseks põhimõtteliselt ühe kõige kiireima nädala jooksul, mis mul viimasel ajal ette on tulnud.
Kindlasti üheks süüdlaseks on kajastatuimaks ürituseks saanud Eesti disainikaardil Tallinn Fashion Weeki algus kolmapäeval, mis lööb argipäeva rutiini kindlalt täiega paigast. Ning riburadapidi jookseb TFW juurde palju muid teemakohaseid ettevõtmisi, aga neist õigel ajal!
AAAA! Ja üheks lisa ''hobiks'', mida ma pole jõudnud teile öeldagi, et MINU ja minu sõbranna Annika riided on müügil Sarapuu Kirbukas boks nr 263. Täna lisan sinna juurde veel riideid näiteks SELLEST blogipostitusest (JAHH, see valge kasukas),  SELLE sooja roosa pikka mantli, SELLE ülikhuuli IT-pluusi, SELLE pitspluusi, SELLE show-stopper kleidi, SEE ülituus slipdress, SEE khuul set, SEE ülisossu dressikas, SEE ''jägeretti'' pluusiks tituleeritud pluus - aga tegelt on tuus oranz lohvakate varrukatega pluus hehe, SOSSU ROHELINE mantel jaaa ohh kui palju kraami veel..Julgelt on asju, mida te olete näinud minu seljas siin domeenil, niii et boks nr 263 ootab teid täiega!


wearing: pants + jacket H&M / shoes VANS / shirt Missyempire